Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Azgın Anne Kızlardan Nefesleri Kesen Lezbiyen Sevişme Sahnesi

Anneannesi Mindi Mink kolejden uzakta olan ergen kızı olan Jenna Foxx‘tan bir telefon alır. Azgın Anne Kızlardan Nefesleri Kesen Lezbiyen Sevişme Sahnesi. Jenna nihayet haftaya evinde olacağından, Mindi örgü kulübü toplantısına gelmesini istiyor. Kendilerine Papatya Zinciri derler. İlk başlarda Jenna, arkadaşlarını görmek istediğinden şikayet eder, ancak Mindi ayağını yere atar.

Jenna ve Mindi toplantıya geldiğinde, diğer üyelerle görüşürler, MILF Alexis Fawx ve genç kızları Alex Grey. Anne-üvey köle ikilisi, ilk başlarda normal görünmüyor, uygunsuz öpüşmeye başlayana kadar. Alex, iç çamaşırını örmek için elbisesini çıkardığında, Jenna davranışlarını sorgular. Mindi ona normal olduğunu ve sahne yapmamasını söyler. Ancak Alexis de soyunuyor. Jenna kokuyu kaldırdığında, üstsüz Alexis onu koltuklarına getirir ve elbisesinin kayışlarını indirmeye çalışır.

Alexis olup olmadığını öğrenmek istiyor. Jenna lezbiyen deneyimini üniversitede bir kızla yaşadığını söylüyor. Mindi’nin soyunmadığını ve Alex ile oynamakta olduğunu hemen fark etti. Alexis Jenna’ya geri dönüp onu amcık emmesine izin vermeye ikna ediyor. Bu arada Mindi Alex’in traş amcığını yaladı. Daha sonra lezbiyenler papatya zinciri oluştururlar ve diğeri yaladı. Alex, Jenna’ya eğilen Alexis’i yalayan Mindi’yi yiyor. MILF‘ler birbirleriyle oynamakta ve gençlerin amcıklarını yalarken izlemektedir.

Jenna’nın zenci cildi Alex’in kremsi cildine karşı çok güzel görünüyor. Çiftler başka bir papatya zinciri oluşturur ve hepsi birbiri ile eşleşir. Herkes onu kedi özel ilgi vermek Jenna kuşatır. Anneannesi Mindi, Jenna’yı ağzına zorluyor. Sonra bayanlar Mindy’ye tapıyorlar. Jenna yavaşça MILF meme uçlarını emiyor ve annesinin şişmiş klitorisine doğru yol alıyor. O patlar kadar onu kedi yalıyor! Devamını izleyiniz… İyi seyirler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*